Kto decyduje się na bycie tancerką erotyczną? W zasadzie nie da się odpowiedzieć niedwuznacznie, bo do takiego zawodu skłaniają się osoby z bardzo różnych względów. Nie w jednym filmie pokazywano, że na striptiz damski decydowały się kobiety w niełatwych sytuacjach życiowych.

Kiedy nie miały środków do życia, był on dla nich jedyna forma zarabiania na żywot. Ze stuprocentową pewnością w takich filmach nie brakowało i takich przypadków, gdzie kobiety zmuszano do takiej profesji albo gdy wykonywały ją one z prawdziwych pragnienia.
Podobnie bywa w rzeczywistym życiu. Natomiast w tej chwili coraz częściej słyszy się o kobietach, które fachowo zajmują się tańcem erotycznym. Jest on dla nich praca taką, jak każda inna. Wymaga od nich swego rodzaju poświęceń i wiąże się z wykonywaniem określonych obowiązków. Praca jak każda inna. Striptizerka może pracować w klubie nocnym na stałe albo podejmować się indywidualnych zleceń. Ma możliwość pracować w różnych miejscach. Wszystko zależy od tego, jaki czas ze własnego życia na takie zajęcie chce przeznaczyć. Takie pokazy zazwyczaj przeprowadza się w weekendy, zatem kobiety, które tańcem erotycznym się zajmują w ten sposób jedynie dorabiają, bo w ciągu tygodnia posiadają inne stałe zajęcia. Rzadko przecież się zdarza, żeby wieczór kawalerski organizowano w środku tygodnia. Imprezy w klubach także raczej urządza się w weekendy. Wówczas tancerki erotyczne w tej chwili dostają zlecenia. Na 100 procent nie prawie każde z nich mogą przyjąć, bo bardzo częstokroć ichniejszym godziny pokrywają się. Takie pokazy urządza się wieczorami. Mało kto zamawia striptizerkę w południowych godzinach.

Sprawdź również informacje na stronie: wieczór kawalerski.