Pan Antoni od młodych lat, zaraz po skończeniu szkoły średniej, pracował na budowach. Najpierw jako pomocnik, w przyszłości majster.

Natomiast z nierzadko nabrał on przekonania, że to zajęcie nie dla niego. Postanowił zapisać się na kurs obsługi maszyn budowlanych. Taki obejmował obsługę ładowarki i dźwigu. Bardzo spodobała mu się jazda tym sprzętami. No ma możliwość jazda to za wiele powiedziane. Ich obsługa. Motywowały go także zarobki, bo kiedy jako młody chłopak zatrudnił się w biznesie oferującym usługi dźwigów Trójmiasto, zarabiał de fakto świetnie. Nie miał swojej rodziny, rodziców odwiedzał w weekendy i pasowało mu takie żywot. W ciągu kilku lat pracował na wielu budowach i w każdej sytuacji był chwalonym operatorem. Z nierzadko jednakże takie żywot zaczęło go nużyć.
Postanowił coś w nim przerobić. Coraz częściej zastanawiał się nad tym, żeby otworzyć swoją firmę. Ta niewątpliwie miałaby zapewniać usługi specjalistycznych maszyn, bo zmiłowania do nich nie stracił. Długo zastanawiała się nad tym pomysłem, zanim zdecydował się wcielić go w żywot. Własną pierwszą maszynę budowlaną kupił za posiadane oszczędności. Dzięki niej nie był w stanie świadczyć usługi dźwigowe Gdańsk, niemniej jednak radził sobie w całości nieźle. Choć dźwig bez wątpienia mu się marzył, nie mógł sobie na niego pozwolić. Z nierzadko kupował kolejne maszyny, bo jego firma radził sobie bardzo świetnie. Antoni zatrudnił dobrych i solidnych operatorów i z każdego zlecenia wywiązywali się oni perfekcyjnie. Po 15 latach funkcjonowania, do oferty firmy Antoniego dołączyły również usługi dźwigowe Trójmiasto i tym samym marzenie udało mu się zrealizować.

Zobacz: Usługi dźwigowe Gdańsk.